Nowe produkty

na stronę
Wyświetlam 1 - 20 z 771 produktów
 • Bidon 300 ml +...
  29,50 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw BIDON + ŚNIADANIÓWKA Coolpack z motywem gry, City Jungle. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Plecak dwukomorowy dla...
  299,00 zł

  Dwukomorowy plecak szkolny Topgal dla chłopców motyw gry. Polecamy szczególnie dla uczniów z klas 2-6 szkoły podstawowej.

 • Plecak dwukomorowy dla...
  289,00 zł

  Dwukomorowy plecak szkolny Topgal dla najmłodszych uczniów z motywem DINOZAURÓW. Polecany szczególnie dla chłopców z klas 1-3.

 • Plecak dwukomorowy dla...
  289,00 zł

  Dwukomorowy plecak szkolny Topgal dla najmłodszych uczniów w panterkę z motywem KOTKA. Polecany szczególnie dla dziewczynek z klas 1-3. Do plecaka dodatkowo dołączona została zawieszka.

 • Tornister/plecak usztywniany...
  239,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Usztywniany plecak zrobiony z najwyższej jakości materiałów typu tornister firmy Astra na licencji ©MINECRAFT. Tornister z pixelowymi bohaterami popularnej gry, polecany dla chłopców z klas 0-4.

 • Zestaw szkolny 15...
  314,75 zł

  Zestaw szkolny dla dziewczynki - KRÓLIK. W skład zestawu wchodzi: tornister, piórnik jednokomorowy, worek na obuwie, śniadaniówka, bidon, temperówka, parasolka oraz zestaw plastyczny Bambino - 8 elementów. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • 3 Wkłady 0,5 mm do...
  6,60 zł

  ► 3 wkłady w kolorze niebieskim do długopisu wymazywanego marki Colorino. ► Rozmiar końcówki piszącej: 0,5 mm. ► Unikalny tusz, który szybko zasycha na papierze. ► Wkład do długopisu automatycznego Colorino School.

 • Blok techniczny 10 kolorowych...
  3,20 zł

  Blok techniczny A4 Unipap St.Majewski. Zawiera 10 kolorowych kartek o gramaturze 160 g/m2.

 • Bardzo lekki plecak...
  89,00 zł

  Jednokomorowy, plecak szkolny z pixelowym motywem popularnej gry, firmy Astra, na licencji ©MINECRAFT. To propozycja dla chłopców z klas 4-6 szkoły podstawowej. Znakomicie nadaje się także dla starszych uczniów nie tylko do szkoły, ale również na wycieczki i krótkie wypady. Dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów jest trwały i odporny na...

 • Zestaw szkolny 19...
  323,20 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny dla chłopca REAL MADRID. W skład zestawu wchodzi: plecak, piórnik dwukomorowy, saszetka, worek na obuwie, bidon, śniadaniówka, portfelik, parasolka 3x zeszyt 16-kartkowy w kratkę oraz zestaw plastyczny Bambino - 8 elementów. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw szkolny 16 elementów - KOŃ
  173,90 zł

  Zestaw szkolny z motywem konia. W skład zestawu wchodzi: plecak, piórnik dwukomorowy z wyposażeniem, worek na obuwie, bidon, śniadaniówka, długopis, 2 szkicowniki oraz zestaw plastyczny Bambino - 8 elementów. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Portfel dziecięcy MINECRAFT Astra
  35,00 zł

  Portfel dziecięcy składany na trzy marki Astra na licencji ®MINECRAFT. Nadruk z pixelowym motywem i doskonałe wykończenie przypadną do gustu miłośnikom popularnej gry.

 • Worek na obuwie ®MINECRAFT Astra
  38,00 zł

  Worek szkolny marki Astra na licencji ©MINECRAFT przeznaczony na obuwie lub strój gimnastyczny, który posłużyć może również jako lekki plecaczek na wycieczki lub na szkolne dni, w które nie ma konieczności przenoszenia wielu książek. Nadruk z pixelowym motywem i doskonałe wykończenie przypadną do gustu miłośnikom popularnej gry.

 • Zestaw plecak, piórnik,...
  159,00 zł

  Zestaw szkolny z pixelowym motywem popularnej gry, firmy Astra, na licencji ©MINECRAFT. W skład zestawu wchodzi: plecak jednokomorowy, piórnik (saszetka), bidon oraz torba termiczna. To propozycja dla chłopców z klas 4-6 szkoły podstawowej. Znakomicie nadaje się także dla starszych uczniów nie tylko do szkoły, ale również na wycieczki i krótkie wypady.

 • Młodzieżowy plecak...
  135,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Jednokomorowy, plecak szkolny z pixelowym motywem popularnej gry, firmy Astra, na licencji ©MINECRAFT. To propozycja dla starszych uczniów szkoły podstawowej oraz licealistów. Znakomicie nadaje się także nie tylko do szkoły, ale również na wycieczki i krótkie wypady. Dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów jest trwały i odporny na codzienne...

 • Bardzo lekki plecak szkolny dla...
  99,00 zł

  Jednokomorowy, plecak szkolny z pixelowymi bohaterami popularnej gry, firmy Astra, na licencji ©MINECRAFT. To propozycja dla chłopców z klas 4-6 szkoły podstawowej. Znakomicie nadaje się jednak nie tylko do szkoły, ale również na wycieczki i krótkie wypady. Dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów jest trwały i odporny na codzienne użytkowanie.

 • Zestaw szkolny 19...
  270,50 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny dla chłopca z motywem PIŁKI NOŻNEJ. W skład zestawu wchodzi: plecak, piórnik trzykomorowy, worek na obuwie, śniadaniówka, bidon, portfelik, parasolka, 2x zeszyt 16-kartkowy w kratkę. 2x zeszyt 16-kartkowy w 3-linię oraz zestaw plastyczny Bambino - 8 elementów. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu...

 • Zestaw szkolny 16...
  312,60 zł

  Zestaw szkolny z motywem kaktusów. W skład zestawu wchodzi: plecak, piórnik trzykomorowy z wyposażeniem, worek na obuwie, bidon, śniadaniówka, 3 zeszyty oraz zestaw plastyczny Bambino - 8 elementów. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw szkolny 13 elementów - GAMER
  280,20 zł

  Zestaw szkolny dla chłopca - GAMER. W skład zestawu wchodzi: tornister, piórnik jednokomorowy, worek na obuwie, śniadaniówka, bidon oraz zestaw plastyczny Bambino - 8 elementów. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw szkolny 24 elementy - PIESEK
  346,30 zł

  Zestaw szkolny z motywem pieska. W skład zestawu wchodzi: tornister, piórnik z wyposażeniem, piórnik jednokomorowy, worek na obuwie, bidon, śniadaniówka, 3 długopisy wymazywalne, 6 zeszytów, parasolka oraz zestaw plastyczny Bambino - 8 elementów. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

Wyświetlam 1 - 20 z 771 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów