Nowe produkty

na stronę
Wyświetlam 21 - 40 z 737 produktów
 • Młodzieżowy plecak...
  135,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Jednokomorowy, plecak szkolny z pixelowym motywem popularnej gry, firmy Astra, na licencji ©MINECRAFT. To propozycja dla starszych uczniów szkoły podstawowej oraz licealistów. Znakomicie nadaje się także nie tylko do szkoły, ale również na wycieczki i krótkie wypady. Dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów jest trwały i odporny na codzienne...

 • Bardzo lekki plecak szkolny dla...
  99,00 zł

  Jednokomorowy, plecak szkolny z pixelowymi bohaterami popularnej gry, firmy Astra, na licencji ©MINECRAFT. To propozycja dla chłopców z klas 4-6 szkoły podstawowej. Znakomicie nadaje się jednak nie tylko do szkoły, ale również na wycieczki i krótkie wypady. Dzięki wykorzystaniu najlepszej jakości materiałów jest trwały i odporny na codzienne użytkowanie.

 • Zestaw szkolny 19...
  270,50 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny dla chłopca z motywem PIŁKI NOŻNEJ. W skład zestawu wchodzi: plecak, piórnik trzykomorowy, worek na obuwie, śniadaniówka, bidon, portfelik, parasolka, 2x zeszyt 16-kartkowy w kratkę. 2x zeszyt 16-kartkowy w 3-linię oraz zestaw plastyczny Bambino - 8 elementów. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu...

 • Zestaw szkolny 16...
  312,60 zł

  Zestaw szkolny z motywem kaktusów. W skład zestawu wchodzi: plecak, piórnik trzykomorowy z wyposażeniem, worek na obuwie, bidon, śniadaniówka, 3 zeszyty oraz zestaw plastyczny Bambino - 8 elementów. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw szkolny 13 elementów - GAMER
  280,20 zł

  Zestaw szkolny dla chłopca - GAMER. W skład zestawu wchodzi: tornister, piórnik jednokomorowy, worek na obuwie, śniadaniówka, bidon oraz zestaw plastyczny Bambino - 8 elementów. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw szkolny 24 elementy - PIESEK
  346,30 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny z motywem pieska. W skład zestawu wchodzi: tornister, piórnik z wyposażeniem, piórnik jednokomorowy, worek na obuwie, bidon, śniadaniówka, 3 długopisy wymazywalne, 6 zeszytów, parasolka oraz zestaw plastyczny Bambino - 8 elementów. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw szkolny 23 elementy...
  321,60 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny ©Disney Frozen Kraina Lodu. W skład zestawu wchodzi: plecak, worek na obuwie, piórnik, saszetka usztywniana, śniadaniówka, bidon, portfelik, parasolka, 3x długopis ścieralny, 2x zeszyt 16 kartkowy w kratkę, 2x zeszyt 16 kartkowy w 3-linię oraz zestaw plastyczny Bambino 8 elementów. Szczegółowy opis produktów znajduje się w zakładkach po...

 • Zestaw szkolny dla chłopca...
  201,90 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny firmy St.Majewski z serii St.Right. W skład zestawu wchodzi plecak, piórnik trzykomorowy z wyposażeniem oraz worek na obuwie. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw szkolny 16 elementów - EMOJI
  309,40 zł

  Zestaw szkolny z motywem EMOJI. W skład zestawu wchodzi: plecak, piórnik usztywniany, saszetka, worek na obuwie, worek/plecaczek, bidon, śniadaniówka, parasolka oraz zestaw plastyczny Bambino - 8 elementów. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw szkolny 19...
  403,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny dla chłopca MARVEL AVENGERS. W skład zestawu wchodzi: plecak, piórnik dwukomorowy z wyposażeniem, worek na obuwie, bidon, śniadaniówka, portfelik, parasolka, 4x długopis wymazywalny oraz zestaw plastyczny Bambino - 8 elementów. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw szkolny 12 elementów - MORO
  240,95 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny dla chłopca MORO. W skład zestawu wchodzi: plecak, piórnik trzykomorowy z wyposażeniem, worek na obuwie, 3x zeszyt 32-kartkowy w kratkę oraz zestaw plastyczny Bambino - 8 elementów. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw szkolny 16...
  277,20 zł

  Zestaw szkolny dla dziewczynki z motywem FLAMINGÓW. W skład zestawu wchodzi: plecak, piórnik, worek na obuwie, śniadaniówka, bidon, portfelik, 2x zeszyt 32-kartkowy w kratkę oraz zestaw plastyczny Bambino - 8 elementów. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw szkolny 17...
  276,20 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny dla chłopca z motywem SPIDERMANA. W skład zestawu wchodzi: plecak, piórnik dwukomorowy, worek na obuwie, śniadaniówka, bidon, portfelik, parasolka, 2x długopis wymazywalny oraz zestaw plastyczny Bambino - 8 elementów. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw szkolny 19...
  368,50 zł

  Zestaw szkolny dla dziewczynki z motywem MYSZKI MINNIE. W skład zestawu wchodzi: tornister, piórnik trzykomorowy, saszetka, worek na obuwie, śniadaniówka, bidon, portfelik, parasolka, 3x długopis wymazywalny oraz zestaw plastyczny Bambino - 8 elementów. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny...

 • Zestaw szkolny 20 elementów - LAMA
  359,50 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny dla dziewczynki z motywem LAMY. W skład zestawu wchodzi: plecak, worek na obuwie, piórnik z wyposażeniem, saszetka, śniadaniówka, bidon, portfelik, parasolka, 2x zeszyt 16-kartkowy w kratkę, 2x zeszyt 16-kartkowy w 3-linię oraz zestaw plastyczny Bambino - 8 elementów. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po...

 • Zestaw szkolny 23 elementy - LAMA
  283,85 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny dla dziewczynki z motywem LAMY. W skład zestawu wchodzi: plecak, worek na obuwie, piórnik, śniadaniówka, bidon, portfelik, parasolka, 4x zeszyt 32-kartkowy w kratkę, 2x zeszyt 16-kartkowy w kratkę, 2x zeszyt 16-kartkowy w 3-linię oraz zestaw plastyczny Bambino 8 elementów. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po...

 • Zestaw szkolny dla dziewczynki...
  379,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny firmy Topgal. W skład zestawu wchodzi plecak oraz piórnik. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Dziecięca głęboka...
  35,00 zł

  Oryginalna, manualna parasolka z odblaskową lamówką i różowym stelażem. Bardzo lekka i wytrzymała, z bezpiecznym mechanizmem otwierania i zamykania - idealna dla dziecka od 3 roku życia.

 • Potrójny piórnik z...
  69,00 zł

  Trzypoziomowy piórnik szkolny marki St.Majewski z serii St.Right. Wykonany z materiałów wysokiej jakości co zapewnia długie użytkowanie piórnika. Piórnik posiada zamki błyskawiczne z wygodnymi zakończeniami. Komory piórnika posiadają gumowe uchwyty na akcesoria szkolne - wewnątrz pełne wyposażenie marki St.Right. 

 • Potrójny piórnik z...
  69,00 zł

  Trzypoziomowy piórnik szkolny marki St.Majewski z serii St.Right. Wykonany z materiałów wysokiej jakości co zapewnia długie użytkowanie piórnika. Piórnik posiada zamki błyskawiczne z wygodnymi zakończeniami. Komory piórnika posiadają gumowe uchwyty na akcesoria szkolne - wewnątrz pełne wyposażenie marki St.Right. 

Wyświetlam 21 - 40 z 737 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów