Producenci

Media społecznościowe

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych kolekcji firmy St.MAjewski jest marka St.Right skierowana jest do nastoletnich uczniów. Wzornictwo inspirowane jest najnowszymi trendami mody szkolnej, co jest bardzo ważne z punktu widzenia potrzeb nastoletnich odbiorców. Wysoka jakość wykonania, świetnie dopracowana ergonomia oraz wysoka funkcjonalność wychodzą naprzeciw oczekiwaniom wymagających rodziców.

W ramach kolekcji St.right możemy więc wybierać między akcesoriami z tej samej linii kolorystycznej. Dostępnych jest aż 28 kolekcji, np. linia Heartbeat (utrzymana w czarno-białej kolorystyce z czerwonymi elementami), Daisies (utrzymana w kolorystyce fioletowej z elementami kwiatowymi), Marine (utrzymana w kolorystyce, właściwej stylowi marynarskiemu, granatowo-niebieskiej ze skórzanymi wstawkami), Sailor (kolejna, bardzo modna wariacja na temat stylu marynarskiego), Flamingo Pink&Blue (utrzymana w granatowo-szarej kolorystyce z różowo-turkusowymi elementami nadającymi tropikalnego klimatu), Kaleidoscope (utrzymana w ciemnej kolorystyce z geometrycznymi elementami w kolorach turkusu, zieleni i seledynu), Garden (utrzymana w kolorystyce idealnej na okres wiosenno-letni, granatowej z kwiatowymi różowo-czerwonymi elementami), najbardziej stonowaną propozycją jest Melange (utrzymana w szarej kolorystyce z dużym logo marki, co stanowi modowe nawiązanie do lat 90. i jest jednocześnie najmodniejszym trendem w tym sezonie), Neon Squares (kolorem dominującym jest czerń przy akompaniamencie neonowych barw), Pixelmania Blue (stanowi kolejne nawiązanie do lat 90. i utrzymana jest w kolorystyce niebiesko-granatowej z czerwonymi elementami), Zig Zag (utrzymana w czarnej kolorystyce z wzorami azteckimi stylistycznie nawiązującymi do lat 70.).

Plecaki St-Majewski 

Prezentujemy plecaki jednego z najbardziej znanych polskich producetów artykułów szkolnych - St. Majewski. Produkty sygnowane marką to synonim nie tylko świetnego wykonania i pięknych wzorów prosto z światowych kinowych i telewizyjnych hitów, ale również zapewnienie Twojemu dziecku prawidłowej postawy i ochrony kręgosłupa. Plecaki marki St. Majewski to wyjątkowy produkt - łączy w sobie niewielką wagę, bezpieczeństwo na drodze dzięki zastosowaniu wielu odblasków, a co najważniejsze wysoką jakość w dobrej cenie. W ofercie znajdują się plecaki z nadrukami licencyjnymi.

na stronę
Wyświetlam 1 - 20 z 67 produktów
Wyświetlam 1 - 20 z 67 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów