Producenci

Media społecznościowe

Dzieci uwielbiają podróże. Każdy wyjazd jest ogromną przygodą, a nawet bliskie miejsca wydają się nieodkrytą przestrzenią, którą trzeba dogłębnie zbadać. W jego oczach walizka to więcej niż jedynie bagaż. Jest to nieoceniony towarzysz podróży, który dzierży wszelkie powierzone skarby małego podróżnika. Schowa w niej ubrania, zabawki i inne drobne rzeczy bez których nie uda się żadna podróż. Dla dziecka własna walizka to ogromny krok ku dorosłości, a przy okazji zabawki nie będą zajmować miejsca w walizce jego opiekuna.

W ofercie naszego sklepu znajduje się bogata propozycja modeli walizek dziecięcych w bajecznych wzorach i kolorach, które sprostają oczekiwaniom każdego młodego człowieka.  Idealnie sprawdzą się na wycieczkach, ja i dłuższych wyjazdach. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, jest wyposażona w obszerną komorę główną, zaopatrzoną w podszewkę i pasy zapobiegające przesuwaniu się zawartości.  Każda walizka posiada praktyczny, teleskopowa rączka i kółka, dzięki czemu walizki nie trzeba nosić. Rączka jest w pełni składana, dzięki czemu walizka po dotarciu na miejsce lub podczas transportu będzie zajmowała mniej miejsca. Przenosić walizkę można również dzięki materiałowemu uchwytowi. Plastikowe nóżki, zapobiegają ubrudzeniu dna walizki, podczas gdy ta stoi.

Wysokogatunkowe materiały z których zostały wykonane wszystkie dziecięce walizki, są odporne na uszkodzenia i wilgoć, a jednocześnie są trudne do zabrudzenia. Są wyjątkowo łatwe do utrzymania w czystości. Dzięki zastosowaniu materiałów ta wysokiej jakości, w walizkach bezpiecznie można przechowywać nawet cenniejsze rzeczy takie jak tablet lub aparat, schowane w jednej z dodatkowych kieszonek ukrytych wewnątrz walizki. Walizki są również niezwykle lekkie, dziecko nie będzie miało żadnego problemu w ciągnięciu jej na kółkach. Dodatkowo do każdej z naszych walizek dla dzieci dołączona jest torba lub plecak do kompletu. Będą one niezastąpione na każdej wyprawie, a na co dzień mogą być wykorzystane do szkoły lub na krótsze wycieczki. Przygody już czekają. Czy mały podróżnik wybrał model dla siebie ? 

Walizki dziecięce 

W tej kategorii znajdą Państwo walizki i plecaczki dla dzieci. Produkty przeznaczone dla najmłodszych. Świetnie nadają się na szkolne wycieczki czy różnego rodzaju wyjazdy poza miasto. Produkty wykonane z mocnych, wysokogatunkowych materiałów. Bardzo wytrzymałe a co najważniejsze wygodne do przenoszenia, również dla dzieci. W naszej ofercie również zestawy plecak + walizka. Dostępne w różnych wzorach i kolorach zarówno dla dziewczynek jak i chłopców.

There are no products in this category

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów