Sklep szkolne-plecaki.pl powstał w roku 2007 jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na zakupy przez internet. Początkowo w ofercie sklepu były wyłącznie plecaki i tornistry, lecz stopniowo oferta była poszerzana o nowe asortytmenty: piórniki, zestawy szkolne, portfele dziecięce, parasolki dla dzieci, walizki dla dzieci i wiele innych. Sklep oferuje w jednym miejscu produkty najbardziej renomowanych firm z brażny: Hama, Topgal, Herlitz i wielu innych.


Oferowane produkty możecie Państwo zakupić przez internet oraz w sklepie stacjonarnym przy ul. Mrówczej 243 w Warszawie. Mieścimy się w przy samej stacji kolejowej Anin z bardzo dogodnym dojazdem kolejką ze stacji Warszawa Śródmieście oraz autobusami z centrum Warszawy. Proszę kliknąć na link z mapką dojazdową.

Zamówienia możecie Państwo składać także dzwoniąc na naszą infolinię 22-7697727 (poniedziałek-piątek od 7-18) lub 505-420060 (poniedziałek-sobota od 9-19) a także przez numer gadu-gadu: 877134 .

Wszystkie oferowane przez nas produkty dostępne są od ręki z natychmiastową wysyłką. W przeciwieństwie do konkurencji nie składamy zamówienia u producenta po otrzymaniu zamówienia od klienta.

Akceptujemy wszelkie możliwe formy płatności (przelew bankowy, pobranie kurierskie lub pocztowe, karta kredytowa przez internet, karta kredytowa na miejscu w sklepie lub gotówka w sklepie).


Właścicielem sklepu Szkolne-plecaki.pl jest Youtrendy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zajmująca się prowadzeniem sklepów internetowych.

Sklep stacjonarny czynny: Pn-Pt: 7-18

Infolinia: 22-7697727, 505-420-060


QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów