Sklep szkolne-plecaki.pl powstał w roku 2007 jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na zakupy przez internet. Początkowo w ofercie sklepu były wyłącznie plecaki i tornistry, lecz stopniowo oferta była poszerzana o nowe asortytmenty: piórniki, zestawy szkolne, portfele dziecięce, parasolki dla dzieci, walizki dla dzieci i wiele innych. Sklep oferuje w jednym miejscu produkty najbardziej renomowanych firm z brażny: Coolpack, St-Majewski, Topgal,  Bagmaster, Paso, Astra i wielu innych.


Oferowane produkty możecie Państwo zakupić przez internet oraz w sklepie stacjonarnym przy ul. Zwoleńskiej 66 w Warszawie. 

Zamówienia możecie Państwo składać także dzwoniąc na naszą infolinię 22 7697727 lub 506-970167

Wszystkie oferowane przez nas produkty dostępne są od ręki z natychmiastową wysyłką. W przeciwieństwie do konkurencji nie składamy zamówienia u producenta po otrzymaniu zamówienia od klienta.

Akceptujemy wszelkie możliwe formy płatności (przelew bankowy, pobranie kurierskie lub pocztowe, karta kredytowa przez internet, karta kredytowa na miejscu w sklepie lub gotówka w sklepie).

Właścicielem sklepu Szkolne-plecaki.pl jest Youtrendy Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zajmująca się prowadzeniem sklepów internetowych.


QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów