Zestawy szkolne 

Oferujemy szeroką ofertę zestawów szkolnych. W skład każdego zestawu wchodzi plecak lub tornister z akcesoriami z tym samym nadrukiem licencyjnym. Może to być piórnik z wyposażeniem, saszetka, czy też worek. Dzięki jednemu kliknięciu możesz nabyć całą wyprawkę potrzebną Twojemu dziecku w jednej chwili. 

na stronę
Wyświetlam 81 - 96 z 96 produktów
 • Zestaw Ombre Gradient Grey...
  305,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny dla chłopca z ciekawym motywem. W skład zestawu wchodzą: plecak, piórnik potrójny z wyposażeniem, worek na obuwie, kołozeszyt, teczka A4 z gumką oraz 4x długopisy wymazywalne. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw Ombre Gradient Lemon...
  224,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny dla chłopca z ciekawym motywem. W skład zestawu wchodzą: plecak, piórnik potrójny z wyposażeniem, worek na obuwie. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Ombre Gradient Lemon Zestaw...
  192,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny dla chłopca z ciekawym motywem. W skład zestawu wchodzą: plecak, piórnik saszetka, worek na obuwie. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw Ombre Gradient Lemon...
  246,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny dla chłopca z ciekawym motywem. W skład zestawu wchodzą: plecak, piórnik saszetka, worek na obuwie, kołozeszyt, teczka A4 z gumką oraz 4x długopisy wymazywalne. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • zestaw szkolny z koniem 22HR - z...
  222,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny firmy Paso z ciekawym motywem. W skład zestawu wchodzi plecak, piórnik, worek na obuwie, portfel, bidon oraz śniadaniówka. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw BRAWL STARS BS21GB z...
  235,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny firmy Paso z ciekawym motywem. W skład zestawu wchodzi tornister, piórnik, worek na obuwie, portfel. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw Ombre Gradient Berry...
  227,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny dla dziewczynki z ciekawym motywem. W skład zestawu wchodzą: plecak, piórnik potrójny oraz worek na obuwie. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw Ombre Gradient Berry...
  276,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny dla dziewczynki z ciekawym motywem. W skład zestawu wchodzą: plecak, piórnik potrójny, worek na obuwie, kołozeszyt, teczka A4 z gumką, 3x długopisy wymazywale. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw Ombre Gradient Berry...
  192,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny dla dziewczynki z ciekawym motywem. W skład zestawu wchodzą: plecak, piórnik saszetka, worek na obuwie. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw Ombre Gradient Berry...
  241,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny dla dziewczynki z ciekawym motywem. W skład zestawu wchodzą: plecak, piórnik saszetka, worek na obuwie, kołozeszyt, teczka A4, 3x długopisy wymazywalne. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw Ombre Gradient Frape...
  164,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny dla dziewczynki z ciekawym motywem. W skład zestawu wchodzą: plecak oraz piórnik saszetka. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw szkolny dla chłopca...
  208,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny dla chłopca z ciekawym motywem. W skład zestawu wchodzą: plecak oraz piórnik potrójny. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Piórnik pojedyńczy...
  71,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw: piórnik z wyposażeniem dla chłopca z ciekawym motywem. W skład zestawu wchodzą: piórnik, 12 flamastrów, linijka, 12x kredki ołówkowe, długopis wymazywalny, długopis automatyczny, gumka ołówkowa, 2x ołówek trójkątny.. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Młodzieżowy zestaw...
  142,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Młodzieżowy zestaw szkolny firmy Coolpack. W skład zestawu wchodzi plecak Strike 27L oraz usztywniony piórnik. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw dla przedszkolaka...
  197,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny Coolpack z motywem kultowej bajki ©Disney Myszka Minnie. W skład zestawu wchodzi plecak, worek na obuwie oraz dwukomorowy piórnik z wyposażeniem. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

 • Zestaw dla przedszkolaka Toby...
  197,00 zł
  Chwilowo niedostępny

  Zestaw szkolny Coolpack z motywem kultowej bajki ©Marvel Spiderman. W skład zestawu wchodzi plecak, worek na obuwie oraz dwukomorowy piórnik z wyposażeniem. Szczegółowy opis każdego z produktów znajduje się w zakładkach po kliknięciu poniżej na poszczególny produkt.

Wyświetlam 81 - 96 z 96 produktów

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów