Tornistry, plecaki szkolne, piórniki Hot Wheels - seria dla chłopców

Tornistry, plecaki szkolne, piórniki Hot Wheels - seria dla chłopców

Plecaki, tornistry, piórniki i worki z serii Hot Wheels

Akcesoria szkolne Hot Wheels to jeden z najbardziej pożądanych motywów licencyjnych przez chłopców uczących się w szkołach podstawowych. Plecak Hot Wheels, czy też zestaw tornister plus piórnik Hot Wheels to marzenie niemal każdego chłopca w wieku 7-11 lat.

Hot Wheels to dzielni wojownicy wyposażeni w super nowoczesne samochody, które w trakcie niebezpiecznych walk zmieniają się w nowoczesne, kosmiczne pojazdy, które rzucają wyzwanie złym siłom, które pragną zaatakować i zniszczyć Ziemię. Hot Wheels toczą walki z armiami robotów oraz z Wandalami, a ich misje są pełne nagłych zwrotów akcji, niebezpieczeństw oraz zaskakujących sytuacji.

Najbardziej znani bohaterowie Hot Wheels to: Vert Wheeler – przywódca, który doskonale walczy mieczem, Saber - czerwona wyścigówka wyposażona między innymi w piłę łańcuchową, skyknife - podniebny superpojazd atakujący, RigSaw - doskonałe połączenie mega szybkości sabera z super uzbrojeniem gearslammera oraz HockBlade - bardzo udana fuzja sabera i Splitwira.

Producentem artykułów szkolnych Hot Wheels w Polsce jest firma Bambino / Majewski.

W ofercie dostępne są m.in.: Tornister Hot Wheels, plecak Hot Wheels, piórnik Hot Wheels, śniadaniówka Hot Wheels

Opublikowany 2015-04-14 Home, Porady dla rodziców 5143

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów