Plecaki szkolne, tornistry i piórniki Monster High

Plecaki szkolne, tornistry i piórniki Monster High

Plecaki szkolne Monster High

Akcesoria szkolne Monster High to od kilku lat najbardziej popularna licencja wykorzystywana przez producentów artykułów szkolnych. Plecak Monster High czy też zestaw tornister plus piórnik Monster High to marzenie niemal każdej dziewczynki w szkole podstawowej.

Monster High to seria lalek stworzona w roku 2010 przez panią Garrett Sander. Lalki zostały wprowadzone na rynek w roku 2010, ale wykonane zostały już w roku 2007. Autorką ilustracji jest Kelly Riley.

Lalki Monster High inspirowane postaciami z filmów grozy. Są one prezentowane jako dzieci lub osoby blisko związane ze sławnymi postaciami grozy takimi jak Dracula, Frankenstein, mumia, meduza, zombie, wilkołak, kotołak i wiele innych. Najbardziej znane "monsterki" to Frankie Stein, Draculaura, Clawdeen Wolf, Lagoona Blue, Cleo de Nile, Ghoulia Yelps, Deuce Gorgon.

Na motywach Monster High wydawana jest także seria książek pt. "Monster High" (autorka Lisi Harrison). Do tej pory wydane zostały 4 książki "Upiorna szkoła", "Upiór z sąsiedztwa", "O wilku mowa..." oraz "Po moim trupie".

Producentem artykułów szkolnych Monster High w Polsce jest firma Bambino / Majewski.
W ofercie dostępne są m.in.: Tornister Monster High, plecak Monster High, piórnik Monster High

Opublikowany 2015-04-14 Home, Porady dla rodziców 2313

QR code

Ostatnio oglądane

Brak produktów